Garra - Rufa pedikúra moji mazlíčci - prosím před návštěvou 2 až 3 měsíce nemazat žádnou léčivou mastí  !!!úhyn rybek!!!!

10.02.2014 12:37

 

"Rybí pedikúra" pomocí rybiček Garra Rufa přezdívané také "Doktor ryba". Garra Rufa pochází z termálních pramenů v tureckém Anatolu, poblíž města Kangal. Kde se provozují i lázně. Dokáže přežívat v teplé vodě až 32°C a oždibují se odumřelou kůží na lidském těle. Tyto rybky nemají zuby, takže není důvod se obávat, že by mohly někoho kousnout. O suchou kůži se postarají tak, že ji jemně uždíbnou a vpustí enzym detranol. Okusování suchých částí pokožky působí jako peeling omlazení pokožky.

Pro dokonalý vzhled nohou stačí ponořit je do nádoby plné malých rybiček, které se na ně vrhnou a oždibou všechnu suchou nebo poškozenou kůži, a to i takovou, která je pouhým okem neviditelná. Rybičky se jmenují garra rufa, pocházejí z Turecka a v Evropě, ve Spojených státech a v Japonsku je o ně nyní veliký zájem a otevírají se různé salony a lázně na přírodních bázích. Rybky sice nemají zuby, takže se nemusíte obávat, že by vás pokousaly, ale o vaši suchou kůžičku se postarají tak, že ji vcucnou a vypustí enzym který léčí dezinfikuje.

Některé státy v USA ne vydávají licence , ale nezakazují.Mají rybky jako nástroj - tím pádem nejdou dezinfikovat.Klasickou pedikúru v americe ne najdete jako u nás.Mají vysoké a nesmyslné předpisy.Pedikúru by bylo možno vykonávat jen na lékařské bázy.Ale američané co navštěvují jiné státy Evropu si nechávají dělat pedikúru klasickou a pochvalují si jí.U nich je mokrá pedikůra jen broušení lávovýmy kameny přes vodu.Každý stát provádí pedikúru jinou metodou a je vždy ta jejich ta nejlepší.

Rybky netrpí hlady mají vysoký metabolismus.Sami se detoxikují po několika dnech.Není prokázaný žádný přenos infekce již od roku 1800 kdy se objevili první záznamy o léčbe Garra Rufou - Boží rybkou.
 

Pedikúry za pomoci rybiček by se mělo využívat maximálně jednou měsíčně.Léčení aspoň 3x týdně cena 1 procedury je 250 Kč na 1 hod.

 

služba pro seniory :  Sleva 250 Kč pedikura, masáž,koupel nožek léčebná